Чи варта Luma Plus своїх грошей для платних подій?

Оновлено: ·

Коротка відповідь

Luma Plus окупається на комісіях, коли один календар продає платних квитків понад 1 380 USD на місяць за помісячної оплати (69 USD) або в середньому на 1 180 USD на місяць за річної (59 USD на місяць). Нижче цього 5% безкоштовного плану дешевші; еквайринг Stripe — в обох випадках. AnyEventTool бере 0% без підписки, але не має пошуку подій і SMS-нагадувань, як Luma. Ціни перевірено 15 жовтня 2026.

Ключові факти

  • Безкоштовний план Luma: необмежено подій і гостей; 5% комісії платформи з платних квитків плюс еквайринг Stripe (зазвичай 2,9% + 0,30 USD)
  • Luma Plus: 0% комісії платформи за 69 USD на місяць або 59 USD на місяць при оплаті за рік (708 USD на рік)
  • Точка окупності: близько 1 380 USD продажів платних квитків на місяць (помісячна оплата) або 14 160 USD на рік (річна)
  • Plus купують окремо для кожного календаря, і він діє лише на продажі після підключення; попередні комісії не повертають
  • Plus також додає API і Zapier, роль менеджера чек-іну, 5 адмінів календаря (на безкоштовному — 3), 5 000 запрошень на тиждень (замість 500) і збір податку з продажу
  • Додаткові місця адмінів на Plus: 12 USD на місяць або 9 USD на місяць при оплаті за рік
  • AET: 0% комісії платформи на будь-якому плані без підписки; Free — 3 нові події на місяць, Pro — 29 USD на місяць за 30 подій
  • Розкриття: текст написала команда AnyEventTool; AET включено разом з його обмеженнями

Скільки коштує Luma Plus і що вона прибирає?

Безкоштовний план Luma дає необмежену кількість подій і гостей і бере 5% комісії платформи з платних квитків — понад збір Stripe за картку. Luma Plus прибирає цю комісію (0%) за підписку:

  • 59 USD на місяць при оплаті за рік (708 USD на рік) — на luma.com/pricing з позначкою «Save 14%»;
  • 69 USD на місяць за помісячної оплати (варіант «щомісяця» на тій самій сторінці).

Еквайринг Stripe не зникає на жодному плані. Ціни Luma Plus — у доларах США.

Для розрахунку важливі два правила з довідки Luma:

  • Plus підключають до календаря, а не до акаунта, і перенести на інший календар його не можна.
  • Plus діє лише на продажі після підключення; комісії з попередніх транзакцій не повертають і не зараховують.

Усі дані про Luma перевірено на luma.com і help.luma.com 15.10.2026. Розкриття: сторінку опублікувала команда AnyEventTool; AET включено разом з його обмеженнями.

Коли Luma Plus окупається?

Збір Stripe однаковий на обох планах Luma, тож різняться лише комісія платформи й підписка. Plus вигідніша, коли:

5% × ваші місячні продажі платних квитків > підписка

ПланПідпискаТочка окупності для одного календаря
Plus, помісячна оплата69 USD на місяць1 380 USD продажів на місяць
Plus, оплата за рік708 USD на рік (59 USD на місяць)14 160 USD на рік, або в середньому 1 180 USD на місяць

Якщо продажі сезонні, річний план окупиться, лише якщо за весь рік набереться 14 160 USD. На кілька гарячих місяців можна брати помісячну Plus — але вона не діє заднім числом, тож підключайте її до старту продажів.

Приклади: квитки по 10, 20 і 50 USD

Один календар, продажі за один місяць, лише комісії платформи (еквайринг Stripe однаковий для всіх варіантів і в таблицю не входить):

Продажі за місяцьLuma безкоштовно: 5%Luma Plus щомісяцяLuma Plus за рік (на місяць)Що дешевше в LumaКомісія платформи AET
30 × 10 USD = 300 USD15 USD69 USD59 USDБезкоштовний план, на 44–54 USD0 USD
100 × 10 USD = 1 000 USD50 USD69 USD59 USDБезкоштовний план, на 9–19 USD0 USD
30 × 20 USD = 600 USD30 USD69 USD59 USDБезкоштовний план, на 29–39 USD0 USD
100 × 20 USD = 2 000 USD100 USD69 USD59 USDPlus, економія 31–41 USD0 USD
30 × 50 USD = 1 500 USD75 USD69 USD59 USDPlus, ледь-ледь: економія 6–16 USD0 USD
100 × 50 USD = 5 000 USD250 USD69 USD59 USDPlus, економія 181–191 USD0 USD

Для масштабу: еквайринг Stripe US (2,9% + 0,30 USD, stripe.com/pricing, перевірено 15.10.2026) додає близько 88 USD на 100 квитках по 20 USD — і в Luma, і в AET однаково.

0 USD в AET — на безкоштовному плані до 3 нових подій на місяць; для четвертої події в тому ж місяці потрібен Pro за 29 USD на місяць (290 USD на рік).

Що ще дає Luma Plus?

Комісії — не єдина причина переходити. За даними luma.com/pricing і довідки Luma, Plus додає:

  • повний доступ до API і Zapier;
  • роль менеджера чек-іну для людей, які мають лише сканувати квитки;
  • 5 адмінів календаря замість 3 (додаткове місце — 12 USD на місяць або 9 USD при оплаті за рік);
  • 5 000 запрошень і розсилок на тиждень замість 500 (більші пакети — від 50 USD на місяць);
  • автоматичний збір податку з продажу квитків;
  • власні адреси сторінок подій, окремі поля для імені й прізвища та пріоритетну підтримку.

Якщо ви залежите від інтеграції чи від персоналу лише для чек-іну, Plus може бути вигідною навіть нижче точки окупності. Якщо ж мета — просто не платити 5%, усе вирішує таблиця вище.

У чому Luma сильна і коли шукати інше

Для безкоштовних подій безкоштовний план Luma важко перевершити. Необмежено подій і гостей, нагадування через email, SMS, push і WhatsApp (luma.com/pricing), а люди заходять у Luma, щоб знаходити події. Спільнота з частими безкоштовними зустрічами часто не платить нічого.

Для платних подій нижче точки окупності альтернатива і 5%, і підписці — сервіс без комісії платформи. AnyEventTool (AET) бере 0% з квитків на будь-якому плані: гості платять на ваш власний Stripe (в Україні — plata by mono), продавець — ви. Також є схеми залу й живий квіз, яких у Luma немає. Чесно про обмеження: нагадування лише email, немає аудиторії для пошуку подій, немає нативних застосунків, поки немає REST API і Zapier, 3 нові події на місяць на Free, і це молодий продукт із невеликою командою.

Повне порівняння: AET чи Luma. Інші варіанти: альтернативи Luma.

Коротко: як вирішити

  1. Лише безкоштовні події: лишайтеся на безкоштовному плані Luma — на комісіях Plus нічого не заощадить.
  2. Платні квитки до ~1 180 USD на місяць: 5% безкоштовного плану дешевші за Plus; якщо 5% усе одно відчутні — порівняйте з сервісом без комісії.
  3. Стабільно понад 1 380 USD на місяць: Plus окупається, а річна оплата заощаджує ще 120 USD на рік.
  4. Кілька календарів: кожному потрібна своя підписка Plus, тож рахуйте окупність окремо.
  5. Перерахуйте зі своїми цінами в калькуляторі комісій або за формулами в порівнянні комісій на квитки.

Питання й відповіді

Скільки коштує Luma Plus?

59 USD на місяць при оплаті за рік (708 USD на рік) або 69 USD на місяць за помісячної оплати — для одного календаря. Додаткове місце адміна — 12 USD на місяць або 9 USD при оплаті за рік. Ціни перевірено на luma.com 15 жовтня 2026.

Скільки квитків треба продати, щоб Luma Plus окупилася?

Стільки, щоб 5% місячних продажів платних квитків перевищили підписку: близько 1 380 USD на місяць за помісячної оплати або 14 160 USD на рік за річної. Це, наприклад, 69 квитків по 20 USD на місяць або 28 квитків по 50 USD.

Чи прибирає Luma Plus збір Stripe?

Ні. Plus прибирає лише 5% комісії платформи Luma. Еквайринг Stripe — у США зазвичай 2,9% + 0,30 USD — діє на будь-якому плані Luma.

Якщо підключити Plus перед великою подією, попередні комісії повернуть?

Ні. Luma Plus діє лише на продажі після підключення, а комісії з попередніх транзакцій не повертають і не зараховують. Підключайте її до відкриття продажів.

Одна підписка Luma Plus покриває всі мої календарі?

Ні. Plus підключають на рівні календаря, і вона лишається на тому календарі, для якого її купили, тож кожному календарю з продажем квитків потрібна своя підписка.

Чи можна уникнути і 5%, і підписки?

Так — із сервісом без комісії платформи. AnyEventTool бере 0% з продажу квитків і на безкоштовному плані (3 нові події на місяць), і на Pro (29 USD на місяць, 30 подій); ви платите лише за власний еквайринг. Натомість немає пошуку подій, SMS/WhatsApp-нагадувань та інтеграцій, як у Luma. Цю сторінку написала команда AnyEventTool.

Спробувати AET на своїй події

Безкоштовно: сторінка події, реєстрація, QR-квитки й чек-ін. 0% з продажу квитків.

Пов'язані відповіді